trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Senne
VIP
11
17
followers
Belgium
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
70
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
61,085 votes
8
— Great
85%
Friends
41,438 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,974 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,366 votes
8
— Great
84%
Community
20,282 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,929 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,677 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,006 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,695 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,608 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,589 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,397 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,830 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,066 votes
8
— Great
79%
Bones
9,842 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,610 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,398 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,241 votes
8
— Great
86%
Severance
8,891 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,137 votes
8
— Great
68%
Revolution
7,635 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,306 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,152 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,761 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,243 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
5,904 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,771 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,671 votes
8
— Great
75%
The Last Ship
5,586 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,382 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,254 votes
8
— Great
83%
MythBusters
4,723 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,694 votes
8
— Great
80%
Forever
3,900 votes
8
— Great
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,690 votes
8
— Great
75%
NCIS: Los Angeles
3,677 votes
8
— Great
77%
Haven
3,623 votes
8
— Great
72%
FlashForward
3,546 votes
8
— Great
73%
Alphas
3,412 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,375 votes
8
— Great
75%
The Peripheral
3,308 votes
8
— Great
75%
Hijack
2,829 votes
8
— Great
73%
Awkward.
2,554 votes
8
— Great
69%
Hemlock Grove
2,519 votes
8
— Great
76%
Covert Affairs
2,507 votes
8
— Great
73%
Suburgatory
2,151 votes
8
— Great
79%
Manhunt
2,139 votes
8
— Great
76%
Poker Face
1,929 votes
8
— Great
69%
The Event
1,895 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,850 votes
8
— Great
77%
The Lincoln Lawyer
1,697 votes
8
— Great
74%
Bull
1,662 votes
8
— Great
74%
Witches of East End
1,572 votes
8
— Great
66%
666 Park Avenue
1,496 votes
8
— Great
83%
Whose Line is it Anyway?
1,472 votes
8
— Great
76%
Rules of Engagement
1,414 votes
8
— Great
77%
Human Target
1,297 votes
8
— Great
77%
The Finder
1,211 votes
8
— Great
69%
A Murder at the End of the World
1,158 votes
8
— Great
73%
Twisted Metal
1,126 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup