Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sha22am
7
Followers
6
Following
Omicron Persei 8
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
121
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
80%
Logan
62,224 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
53,778 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,269 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
41,240 votes
7
— Good
72%
Thor
40,109 votes
7
— Good
82%
Jurassic Park
33,477 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
32,263 votes
7
— Good
66%
Justice League
32,000 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,634 votes
7
— Good
74%
It
29,693 votes
7
— Good
77%
X-Men: First Class
25,693 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,164 votes
7
— Good
70%
Minions
24,889 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
24,052 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,850 votes
7
— Good
83%
Hidden Figures
23,553 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
23,452 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,854 votes
7
— Good
62%
Ghostbusters
22,672 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
21,278 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,918 votes
7
— Good
77%
Sully
20,654 votes
7
— Good
68%
The Great Wall
19,885 votes
7
— Good
77%
Nightcrawler
19,322 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,564 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,822 votes
7
— Good
75%
Creed
16,603 votes
7
— Good
58%
Twilight
16,530 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,462 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,872 votes
7
— Good
70%
Ender's Game
15,200 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,935 votes
7
— Good
75%
The Founder
14,651 votes
7
— Good
75%
Hell or High Water
14,570 votes
7
— Good
61%
The 5th Wave
14,430 votes
7
— Good
63%
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
14,153 votes
7
— Good
64%
Pacific Rim: Uprising
14,102 votes
7
— Good
69%
Underworld: Blood Wars
13,940 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,782 votes
7
— Good
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,745 votes
7
— Good
64%
RoboCop
13,539 votes
7
— Good
66%
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13,538 votes
7
— Good
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,661 votes
7
— Good
69%
Daddy's Home
11,647 votes
7
— Good
62%
The Circle
11,516 votes
7
— Good
66%
Taken 2
11,337 votes
7
— Good
67%
Dracula Untold
10,930 votes
7
— Good
60%
The Nun
10,548 votes
7
— Good
70%
Angel Has Fallen
10,459 votes
7
— Good
60%
Noah
10,009 votes
7
— Good
76%
RoboCop
9,912 votes
7
— Good
69%
American Assassin
9,797 votes
7
— Good
76%
The Others
9,770 votes
7
— Good
78%
American Gangster
9,109 votes
7
— Good
68%
The A-Team
8,830 votes
7
— Good
65%
Brightburn
8,783 votes
7
— Good
68%
Signs
8,755 votes
7
— Good
67%
Halloween
8,673 votes
7
— Good
68%
Pearl Harbor
8,551 votes
7
— Good
63%
Underwater
8,476 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch