trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sha22am
7
followers
Omicron Persei 8
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,150 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,274 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,786 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,008 votes
10
— Bazinga!
89%
Sherlock
47,147 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,362 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,723 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,666 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,441 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,764 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,071 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,207 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,069 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,123 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,926 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,295 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,068 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,706 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Red Dwarf
2,093 votes
10
— Totally Ninja!
82%
An Idiot Abroad
2,056 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Wentworth
1,237 votes
9
— Superb
89%
Life
1,022 votes
9
— Superb
88%
Only Fools and Horses
828 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Frozen Planet
788 votes
9
— Superb
81%
The Young Ones
466 votes
7
— Good
82%
Bottom
388 votes
8
— Great
79%
The Moaning of Life
306 votes
8
— Great
69%
Hitler: The Rise of Evil
310 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Ideal
149 votes
8
— Great
72%
Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
134 votes
8
— Great
73%
Ross Kemp in Afghanistan
24 votes
10
— Totally Ninja!
52%
NASA: 50 Years of Space Exploration
4 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup