trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Shady91
0
followers
Germany
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
66,060 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,553 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,493 votes
7
— Good
74%
Split
32,631 votes
7
— Good
75%
Sing
25,489 votes
7
— Good
69%
Life
21,946 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,120 votes
7
— Good
70%
Despicable Me 3
20,385 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,219 votes
7
— Good
71%
Fast & Furious 6
16,087 votes
7
— Good
75%
Superbad
14,854 votes
7
— Good
67%
Bright
14,707 votes
7
— Good
76%
(500) Days of Summer
13,885 votes
7
— Good
73%
Easy A
12,111 votes
7
— Good
70%
Pitch Perfect 2
11,244 votes
7
— Good
72%
The Proposal
10,867 votes
7
— Good
73%
Rush Hour
10,477 votes
7
— Good
78%
Little Miss Sunshine
10,217 votes
7
— Good
75%
Midnight in Paris
8,601 votes
7
— Good
66%
Hardcore Henry
8,155 votes
7
— Good
70%
EuroTrip
6,374 votes
7
— Good
65%
American Wedding
6,220 votes
7
— Good
72%
Primer
5,076 votes
7
— Good
69%
I Don't Feel at Home in This World Anymore
2,882 votes
7
— Good
66%
Wet Hot American Summer
2,108 votes
7
— Good
74%
Suck Me Shakespeer
1,660 votes
7
— Good
79%
Dave Chappelle: The Age of Spin
1,368 votes
7
— Good
75%
Starbuck
560 votes
7
— Good
70%
Carrie Pilby
551 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup