Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
shavedbroom
2
Followers
7
Following
Stavanger, Rogaland
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
Gravity Falls
8,319 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,345 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Steven Universe
3,382 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Scavengers Reign
1,149 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Clarkson's Farm
2,241 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,428 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
5,086 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Power Book IV: Force
675 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Delicious in Dungeon
691 votes
10
— Totally Ninja!
81%
A Small Light
406 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Eminence in Shadow
678 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Light & Magic
223 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Rising of the Shield Hero
1,578 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,579 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Game of Stones
15 votes
10
— Totally Ninja!
77%
3rd Rock from the Sun
2,085 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Stalingrad
18 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Serpent Queen
438 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dug Days
376 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Ed Sheeran: The Sum of It All
116 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur
106 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Caprica
2,526 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Olaf Presents
274 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Mole
348 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Rebus
64 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Asunta Case
697 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Supacell
604 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Blood of Zeus
1,278 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Domino Day
38 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Sons of Sam: A Descent into Darkness
407 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Reggie Yates' Extreme Russia
18 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch