Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
shavedbroom
2
Followers
7
Following
Stavanger, Rogaland
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
288
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
92%
The Wire
15,964 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,977 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,729 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
27,218 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,887 votes
7
— Good
89%
Cosmos
5,144 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
134,181 votes
8
— Great
89%
Sherlock
48,099 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
8,319 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Rick and Morty
30,549 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,990 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,345 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Shield
4,478 votes
9
— Superb
87%
Steven Universe
3,382 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Venture Bros.
1,492 votes
9
— Superb
86%
Scavengers Reign
1,149 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,692 votes
9
— Superb
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,631 votes
9
— Superb
85%
Clarkson's Farm
2,241 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
14,508 votes
9
— Superb
85%
The Beatles: Get Back
726 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,436 votes
8
— Great
85%
House
30,677 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,956 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,983 votes
9
— Superb
85%
Shōgun
5,336 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,858 votes
7
— Good
85%
Shameless
15,016 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,582 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
27,428 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Yellowstone
5,164 votes
8
— Great
84%
Invincible
9,084 votes
9
— Superb
84%
1883
2,954 votes
8
— Great
84%
The Bear
7,784 votes
9
— Superb
84%
The Boys
26,455 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,371 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,244 votes
9
— Superb
84%
Vikings
26,127 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,575 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,832 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,612 votes
9
— Superb
84%
Snowfall
1,809 votes
9
— Superb
84%
Farscape
3,092 votes
9
— Superb
84%
Power
3,494 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,242 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,889 votes
9
— Superb
84%
Atlanta
4,824 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
23,125 votes
9
— Superb
84%
Neon Genesis Evangelion
5,086 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boondocks
1,734 votes
4
— Poor
84%
The Pacific
5,811 votes
9
— Superb
83%
Dragon Ball
4,902 votes
8
— Great
83%
Luther
7,795 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,504 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
25,409 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,678 votes
9
— Superb
83%
The Americans
9,112 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,315 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,391 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,331 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch