trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Robert Shed
30
followers
Arlington,Texas
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
71%
The Gifted
3,048 votes
8
— Great
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,152 votes
8
— Great
87%
Haikyu!!
2,051 votes
8
— Great
82%
Warrior
2,019 votes
8
— Great
80%
Sailor Moon
922 votes
8
— Great
71%
The God of High School
702 votes
8
— Great
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
636 votes
8
— Great
74%
Gangsta.
509 votes
8
— Great
70%
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls
473 votes
8
— Great
77%
Daily Lives of High School Boys
461 votes
8
— Great
71%
Himouto! Umaru-chan
353 votes
8
— Great
70%
Strike the Blood
340 votes
8
— Great
74%
ID: INVADED
325 votes
8
— Great
73%
Shakugan no Shana
291 votes
8
— Great
70%
Keijo!!!!!!!!
285 votes
8
— Great
59%
Isekai Cheat Magician
250 votes
8
— Great
65%
I'm Standing on a Million Lives
249 votes
8
— Great
80%
Being Mary Jane
228 votes
8
— Great
71%
Sonic Prime
226 votes
8
— Great
63%
Harem in the Labyrinth of Another World
219 votes
8
— Great
64%
I'm Quitting Heroing
212 votes
8
— Great
73%
Real Husbands of Hollywood
199 votes
8
— Great
69%
Gunslinger Girl
172 votes
8
— Great
64%
Maken-Ki! Battling Venus
167 votes
8
— Great
65%
Alvin & the Chipmunks
154 votes
8
— Great
74%
Ahiru no Sora
135 votes
8
— Great
69%
Yuuna and the Haunted Hot Springs
133 votes
8
— Great
62%
Hensuki: Are you willing to fall in love with a pervert, as long as she's a cutie?
132 votes
8
— Great
70%
Desert Punk
109 votes
8
— Great
66%
Hitori no Shita: The Outcast
89 votes
8
— Great
57%
PJ Masks
78 votes
8
— Great
63%
Pet
71 votes
8
— Great
60%
King's Raid: Successors of the Will
52 votes
8
— Great
61%
Africa Salaryman
34 votes
8
— Great
45%
The Seven Deadly Sins
4 votes
8
— Great
45%
I'll be Your Slave and Have Sex with You
2 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup