Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sherlock
0
Followers
0
Following
New York, New York
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
117
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,412 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
53,832 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,312 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,312 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,805 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,947 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
41,224 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
41,068 votes
7
— Good
72%
Thor
40,149 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,891 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
34,088 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,719 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,439 votes
7
— Good
75%
Gravity
30,295 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,906 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,661 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,193 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
28,320 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,827 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,827 votes
7
— Good
81%
Back to the Future Part II
24,872 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,792 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
23,479 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,253 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,965 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,070 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,535 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,978 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
20,200 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,939 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
19,790 votes
7
— Good
69%
Barbie
20,484 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
19,169 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,375 votes
7
— Good
69%
Murder on the Orient Express
19,236 votes
7
— Good
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,700 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,801 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
17,239 votes
7
— Good
68%
Men in Black II
15,737 votes
7
— Good
70%
The Da Vinci Code
15,456 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,833 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,414 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,479 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,593 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,432 votes
7
— Good
68%
Quantum of Solace
14,235 votes
7
— Good
60%
Fantastic Four
14,562 votes
7
— Good
70%
Focus
13,003 votes
7
— Good
66%
Neighbors
12,818 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,766 votes
7
— Good
80%
Puss in Boots: The Last Wish
10,405 votes
7
— Good
72%
Turning Red
10,350 votes
7
— Good
75%
Palm Springs
10,106 votes
7
— Good
74%
Rocketman
9,783 votes
7
— Good
69%
The Gray Man
10,167 votes
7
— Good
65%
Death on the Nile
9,838 votes
7
— Good
72%
Chronicle
9,240 votes
7
— Good
73%
Elemental
8,542 votes
7
— Good
73%
Elvis
8,553 votes
7
— Good
75%
Promising Young Woman
8,297 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch