trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
夏洛克聂
4
followers
China
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
28
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,477 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,475 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,281 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
55,891 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,810 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,262 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,111 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
38,978 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,113 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aquaman
31,495 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tenet
25,433 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Léon: The Professional
24,663 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Back to the Future Part II
24,180 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sherlock Holmes
24,085 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Star Trek
23,147 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Watchmen
20,905 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Zack Snyder's Justice League
16,899 votes
10
— Totally Ninja!
80%
2001: A Space Odyssey
15,680 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Klaus
7,594 votes
10
— Totally Ninja!
83%
3 Idiots
4,188 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Batman: Under the Red Hood
3,526 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Harakiri
1,185 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Dying to Survive
297 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Detective Conan: The Phantom of Baker Street
258 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Detective Conan: The Phantom of Baker Street
258 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Fabric of the Cosmos
50 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Doctor Who: Pompadour
4 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup