trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
夏洛克聂
4
followers
China
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
264
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
82%
Deadpool
108,932 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,659 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,999 votes
8
— Great
80%
Logan
60,814 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,358 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,578 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,801 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,373 votes
8
— Great
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,890 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,487 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,279 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,177 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,749 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,446 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,927 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,581 votes
8
— Great
86%
Forrest Gump
44,264 votes
8
— Great
86%
Pulp Fiction
43,638 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,325 votes
8
— Great
82%
Up
38,985 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,668 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,274 votes
8
— Great
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,180 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,137 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
35,890 votes
8
— Great
85%
Se7en
34,484 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,409 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,380 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,209 votes
8
— Great
70%
Venom
33,860 votes
8
— Great
75%
Now You See Me
33,636 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,340 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,814 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,760 votes
8
— Great
78%
Despicable Me
32,671 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
32,115 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,868 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,281 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
30,842 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,465 votes
8
— Great
79%
Shrek
30,375 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,371 votes
8
— Great
82%
How to Train Your Dragon
28,904 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
28,781 votes
8
— Great
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,708 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,707 votes
8
— Great
88%
The Godfather
28,517 votes
8
— Great
78%
Wreck-It Ralph
28,511 votes
8
— Great
71%
The Amazing Spider-Man
28,316 votes
8
— Great
81%
Toy Story 3
28,157 votes
8
— Great
77%
The Hateful Eight
28,109 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,107 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,824 votes
8
— Great
80%
Blade Runner
27,240 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
26,634 votes
8
— Great
83%
Memento
25,968 votes
8
— Great
75%
Despicable Me 2
25,543 votes
8
— Great
76%
300
25,197 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,074 votes
8
— Great
72%
Jason Bourne
24,922 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup