trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sheyning
VIP
4
16
followers
Somewhere in my dreams
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
35
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
A Silent Voice: The Movie
5,105 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Martian
51,731 votes
8
— Great
80%
Inside Out
43,829 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Big Hero 6
34,346 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Zootopia
44,639 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
18,846 votes
7
— Good
79%
Weathering with You
3,449 votes
9
— Superb
79%
Night Flight
65 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,954 votes
9
— Superb
78%
Coraline
11,632 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Wreck-It Ralph
28,452 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,820 votes
8
— Great
76%
The Conjuring
18,912 votes
8
— Great
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,390 votes
9
— Superb
72%
Mirai
1,224 votes
9
— Superb
72%
ParaNorman
4,647 votes
8
— Great
71%
Last Night in Soho
7,304 votes
9
— Superb
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,751 votes
9
— Superb
69%
Batman: The Killing Joke
5,884 votes
8
— Great
69%
Barbarian
7,038 votes
9
— Superb
67%
Fall
6,269 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,160 votes
9
— Superb
66%
The Perfection
2,468 votes
8
— Great
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,251 votes
9
— Superb
66%
As Above, So Below
4,894 votes
7
— Good
65%
The Sadness
1,083 votes
9
— Superb
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,127 votes
2
— Terrible
62%
Self Reliance
1,191 votes
5
— Meh
61%
Annabelle
8,845 votes
2
— Terrible
61%
Five Nights at Freddy's
5,021 votes
4
— Poor
57%
My Zinc Bed
14 votes
6
— Fair
57%
Poltergeist
3,870 votes
5
— Meh
55%
Riley Rewind
21 votes
8
— Great
53%
Holmes & Watson
2,898 votes
3
— Bad
50%
Death Note
7,287 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup