trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Shawn Tucker
0
followers
Chicago, Illinois
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
Black Panther
46,238 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,258 votes
3
— Bad
66%
Justice League
31,574 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,380 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Mummy
25,238 votes
3
— Bad
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,591 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,690 votes
7
— Good
79%
The Greatest Showman
17,834 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Game Night
17,278 votes
5
— Meh
72%
Nocturnal Animals
14,516 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Pacific Rim: Uprising
13,844 votes
7
— Good
61%
Downsizing
11,464 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,626 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Transformers: Rise of the Beasts
7,886 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Marvel One-Shot: Agent Carter
2,907 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Marvel One-Shot: Item 47
2,539 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Early Man
2,387 votes
8
— Great
72%
Suicide Squad: Hell to Pay
1,726 votes
9
— Superb
79%
Dave Chappelle: The Age of Spin
1,363 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Blade of the Immortal
1,322 votes
10
— Totally Ninja!
52%
The Avengers
1,129 votes
9
— Superb
53%
Kite
523 votes
9
— Superb
59%
Lupin the 3rd
142 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Zebraman
83 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Zebraman 2: Attack on Zebra City
33 votes
9
— Superb
81%
Check It
10 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup