Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
shopro
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
65
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,548 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
62,345 votes
10
— Bazinga!
85%
Friends
42,653 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
42,564 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
81%
Lost
33,666 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,771 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
26,097 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Suits
24,964 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,658 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,759 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
23,231 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,849 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,924 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,379 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,815 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,690 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,380 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,412 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,600 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,605 votes
10
— Totally Ninja!
81%
24
11,441 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,494 votes
10
— Totally Ninja!
80%
NCIS
7,820 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Top Gear
7,310 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Rome
6,975 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Eureka
6,340 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Merlin
6,236 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,837 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Burn Notice
5,460 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,819 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Terra Nova
5,514 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hawaii Five-0
5,086 votes
10
— Totally Ninja!
83%
MythBusters
4,787 votes
10
— Totally Ninja!
77%
My Name Is Earl
4,969 votes
10
— Totally Ninja!
70%
V
4,314 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Leverage
3,938 votes
10
— Totally Ninja!
75%
NCIS: Los Angeles
3,721 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Oz
3,268 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Middle
3,291 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Tudors
3,034 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The King of Queens
2,989 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Awkward.
2,576 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Last Man Standing
2,212 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Suburgatory
2,162 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Numb3rs
2,012 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Life
1,775 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Event
1,908 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Reaper
1,429 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Human Target
1,305 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Life
1,041 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Joey
1,251 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Greek
1,088 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Outsourced
972 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Frozen Planet
815 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Penn & Teller: Bullshit!
813 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rescue Me
705 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ghost Adventures
636 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Anthony Bourdain: No Reservations
600 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dirty Jobs
530 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Chicago Code
522 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch