trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
_Shibboleth_
VIP
8
1
follower
New York, NY
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,074 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
53,015 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,204 votes
8
— Great
85%
Friends
41,428 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,537 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,073 votes
8
— Great
85%
House
29,976 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,831 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,123 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,718 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,872 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,038 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,717 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,604 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,731 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,231 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,605 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,536 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,114 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,188 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,134 votes
8
— Great
82%
Castle
11,674 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,082 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,700 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,458 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,186 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,293 votes
8
— Great
80%
NCIS
7,725 votes
8
— Great
83%
Psych
6,552 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,788 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,597 votes
6
— Fair
76%
A Series of Unfortunate Events
5,052 votes
7
— Good
84%
Atlanta
4,679 votes
9
— Superb
70%
Stephen King's It
4,688 votes
5
— Meh
88%
Over the Garden Wall
4,169 votes
9
— Superb
80%
Sharp Objects
4,355 votes
8
— Great
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,838 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,830 votes
7
— Good
73%
Castle Rock
2,429 votes
8
— Great
90%
Blue Planet II
1,094 votes
9
— Superb
65%
The Irregulars
959 votes
7
— Good
67%
Eleventh Hour
37 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup