trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sinan Awad
VIP
5
6
followers
Sofia, Bulgaria
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
60
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Endgame
48,756 votes
8
— Great
70%
Venom
33,768 votes
8
— Great
75%
Now You See Me
33,535 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,198 votes
8
— Great
83%
Raiders of the Lost Ark
25,133 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
24,969 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,541 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,762 votes
8
— Great
80%
The Bourne Identity
22,377 votes
8
— Great
76%
Kick-Ass
21,387 votes
8
— Great
70%
Jumanji: The Next Level
18,357 votes
8
— Great
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,259 votes
8
— Great
72%
Jack Reacher
17,169 votes
8
— Great
80%
12 Years a Slave
16,750 votes
8
— Great
74%
Constantine
15,436 votes
8
— Great
64%
Men in Black: International
14,667 votes
8
— Great
75%
Saw
14,246 votes
8
— Great
73%
The Beekeeper
11,946 votes
8
— Great
81%
The Thing
11,795 votes
8
— Great
68%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,142 votes
8
— Great
73%
The Mule
9,099 votes
8
— Great
72%
The Lighthouse
8,427 votes
8
— Great
72%
Finch
8,031 votes
8
— Great
73%
Elemental
7,924 votes
8
— Great
75%
Spaceballs
7,343 votes
8
— Great
74%
Gran Turismo
6,576 votes
8
— Great
63%
Knock at the Cabin
6,298 votes
8
— Great
77%
Godzilla Minus One
6,130 votes
8
— Great
72%
The Fall Guy
6,061 votes
8
— Great
75%
The Fly
5,896 votes
8
— Great
72%
Tron
5,663 votes
8
— Great
72%
Tremors
5,367 votes
8
— Great
68%
Last Action Hero
4,555 votes
8
— Great
67%
The Pale Blue Eye
4,201 votes
8
— Great
68%
Pet Sematary
3,244 votes
8
— Great
71%
Get the Gringo
3,154 votes
8
— Great
74%
Frequency
3,127 votes
8
— Great
70%
eXistenZ
3,108 votes
8
— Great
74%
The Omen
2,926 votes
8
— Great
70%
Weird: The Al Yankovic Story
2,862 votes
8
— Great
69%
Vacation Friends
2,675 votes
8
— Great
72%
The Thirteenth Floor
2,625 votes
8
— Great
70%
The Devil's Rejects
2,402 votes
8
— Great
60%
Spaceman
2,390 votes
8
— Great
76%
The Birdcage
2,204 votes
8
— Great
72%
Innerspace
1,822 votes
8
— Great
69%
Quiz Lady
1,258 votes
8
— Great
64%
Home Team
1,197 votes
8
— Great
74%
Knox Goes Away
1,190 votes
8
— Great
62%
The Angriest Man in Brooklyn
1,187 votes
8
— Great
59%
Die Hart
1,147 votes
8
— Great
71%
Jules
1,000 votes
8
— Great
70%
Return to Oz
864 votes
8
— Great
70%
The Underdoggs
728 votes
8
— Great
60%
A.C.O.D.
718 votes
8
— Great
67%
Cash Out
699 votes
8
— Great
60%
Corner Office
628 votes
8
— Great
65%
The Mule
361 votes
8
— Great
70%
Here Today
310 votes
8
— Great
47%
In Security
39 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup