trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
andy
75
followers
a garbage can at the cinema’s parking lot.
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
82
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Dexter
39,084 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,150 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,056 votes
6
— Fair
79%
American Horror Story
19,239 votes
6
— Fair
91%
The Sopranos
15,218 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,773 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,773 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,191 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,707 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,230 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,220 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,769 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,280 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,695 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,654 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,067 votes
8
— Great
79%
Legion
6,975 votes
7
— Good
75%
The OA
6,600 votes
8
— Great
81%
Barry
6,105 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,702 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,336 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,105 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,954 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,025 votes
8
— Great
76%
A Series of Unfortunate Events
5,053 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,682 votes
9
— Superb
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,705 votes
8
— Great
76%
Santa Clarita Diet
4,598 votes
6
— Fair
80%
Sharp Objects
4,355 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Maniac
4,202 votes
7
— Good
80%
Frasier
3,782 votes
8
— Great
80%
9-1-1
3,110 votes
8
— Great
75%
Devs
3,156 votes
7
— Good
76%
GLOW
2,716 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,564 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,499 votes
7
— Good
80%
Grace and Frankie
2,347 votes
8
— Great
81%
Maid
2,269 votes
8
— Great
78%
Counterpart
2,277 votes
8
— Great
78%
Unorthodox
2,232 votes
7
— Good
82%
Broad City
2,128 votes
8
— Great
75%
Bloodline
2,103 votes
6
— Fair
87%
Nathan for You
1,838 votes
7
— Good
77%
Little Fires Everywhere
1,694 votes
9
— Superb
75%
Alias Grace
1,701 votes
8
— Great
67%
Nine Perfect Strangers
1,678 votes
7
— Good
72%
Deadly Class
1,380 votes
8
— Great
75%
Hollywood
1,321 votes
4
— Poor
74%
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
1,307 votes
7
— Good
75%
Project Blue Book
917 votes
7
— Good
80%
FEUD
786 votes
8
— Great
77%
The New Pope
748 votes
9
— Superb
70%
Roswell, New Mexico
764 votes
7
— Good
75%
I Know This Much Is True
728 votes
6
— Fair
76%
Scenes from a Marriage
708 votes
7
— Good
70%
The Plot Against America
706 votes
7
— Good
67%
Angie Tribeca
714 votes
6
— Fair
74%
Tuca & Bertie
640 votes
6
— Fair
71%
Dirty John
604 votes
7
— Good
77%
High Maintenance
571 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup