trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
SJ
0
followers
Omicron Persei 8
42
SJ
is watching
The Good Doctor
1x13
"Seven Reasons"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
75
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
The Matrix
61,476 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,546 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,402 votes
9
— Superb
82%
Deadpool
108,551 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,897 votes
9
— Superb
81%
Wonder
11,000 votes
9
— Superb
81%
Catch Me If You Can
26,248 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,118 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
49,141 votes
9
— Superb
80%
Mulan
15,430 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,934 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
39,056 votes
9
— Superb
79%
Sgt. Stubby: An American Hero
275 votes
9
— Superb
78%
Toy Story 2
25,266 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,949 votes
9
— Superb
77%
Race
3,294 votes
9
— Superb
77%
X-Men: First Class
24,985 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,637 votes
9
— Superb
76%
Onward
11,819 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,480 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,660 votes
9
— Superb
75%
Shot Caller
7,108 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,171 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,058 votes
9
— Superb
75%
Cool Runnings
4,224 votes
9
— Superb
75%
X-Men
22,020 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,387 votes
9
— Superb
74%
Shooter
9,654 votes
9
— Superb
74%
The Intern
15,943 votes
9
— Superb
74%
The Hitman's Bodyguard
23,545 votes
9
— Superb
74%
American Sniper
19,455 votes
9
— Superb
74%
The Foreigner
9,960 votes
9
— Superb
73%
X2
18,022 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
23,362 votes
9
— Superb
73%
12 Strong
7,223 votes
9
— Superb
72%
Smallfoot
4,585 votes
9
— Superb
72%
Don't Breathe
17,171 votes
9
— Superb
72%
Oblivion
21,690 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,149 votes
9
— Superb
71%
The Lego Ninjago Movie
3,602 votes
9
— Superb
71%
The Polar Express
11,847 votes
9
— Superb
71%
Wonder Park
1,934 votes
9
— Superb
71%
Gone in Sixty Seconds
8,398 votes
9
— Superb
71%
Ozzy
1,074 votes
9
— Superb
70%
2 Guns
9,300 votes
9
— Superb
70%
Black Widow
23,958 votes
9
— Superb
69%
Office Christmas Party
12,224 votes
9
— Superb
69%
The Wolverine
20,623 votes
9
— Superb
69%
Horton Hears a Who!
5,124 votes
9
— Superb
69%
Tin Cup
953 votes
9
— Superb
69%
Olympus Has Fallen
12,121 votes
9
— Superb
69%
Greenland
9,653 votes
9
— Superb
68%
Rampage
15,526 votes
9
— Superb
68%
The Great Wall
19,717 votes
9
— Superb
67%
Hardball
631 votes
9
— Superb
67%
Robin Hood
7,225 votes
9
— Superb
67%
47 Ronin
8,829 votes
9
— Superb
67%
High Crimes
1,137 votes
9
— Superb
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,587 votes
9
— Superb
67%
Hancock
15,995 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup