trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ben
1
follower
Germany
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
60,705 votes
7
— Good
79%
A Man Called Ove
2,283 votes
7
— Good
76%
The Big Short
20,083 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,804 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,515 votes
7
— Good
76%
50/50
7,672 votes
7
— Good
75%
Storks
12,385 votes
7
— Good
73%
Colonia
3,516 votes
7
— Good
73%
Migration
3,096 votes
7
— Good
72%
The Hollars
1,173 votes
7
— Good
71%
Super 8
11,489 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,028 votes
7
— Good
71%
Long Shot
8,118 votes
7
— Good
70%
Imperium
5,215 votes
7
— Good
70%
Joy
6,870 votes
7
— Good
70%
Bailey
1 vote
7
— Good
69%
Bird Box
18,788 votes
7
— Good
69%
100 Things
487 votes
7
— Good
68%
Jack Ryan: Shadow Recruit
7,879 votes
7
— Good
68%
True Memoirs of an International Assassin
2,939 votes
7
— Good
68%
Night at the Museum
13,576 votes
7
— Good
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,173 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,061 votes
7
— Good
66%
The Art of Getting By
1,624 votes
7
— Good
66%
Insurgent
15,852 votes
7
— Good
66%
I'm Off Then
147 votes
7
— Good
66%
A Haunting in Venice
6,078 votes
7
— Good
66%
Allegiant
14,931 votes
7
— Good
66%
Get Smart
6,109 votes
7
— Good
65%
Turkish for Beginners
424 votes
7
— Good
65%
The Voices
3,488 votes
7
— Good
64%
You Again
1,544 votes
7
— Good
64%
Isn't It Romantic
5,214 votes
7
— Good
63%
The Last Laugh
480 votes
7
— Good
63%
Woman in Love
151 votes
7
— Good
63%
Pixels
14,783 votes
7
— Good
62%
Four Against the Bank
208 votes
7
— Good
61%
RV
1,857 votes
7
— Good
59%
Standing Still
44 votes
7
— Good
59%
Rapture-Palooza
677 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup