Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Patricio Javier
0
Followers
0
Following
Chile
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
287
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
82%
Guardians of the Galaxy
98,393 votes
7
— Good
64%
Suicide Squad
59,521 votes
7
— Good
77%
Arrival
57,787 votes
7
— Good
80%
Inside Out
45,863 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,720 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
41,618 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,598 votes
7
— Good
82%
Inglourious Basterds
37,902 votes
7
— Good
77%
The Revenant
34,416 votes
7
— Good
70%
Venom
34,379 votes
7
— Good
80%
Gone Girl
33,472 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,514 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
31,316 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,902 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,797 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,812 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,311 votes
7
— Good
77%
La La Land
25,337 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
25,162 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,133 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,935 votes
7
— Good
70%
Minions
24,861 votes
7
— Good
75%
Sicario
24,377 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
23,860 votes
7
— Good
79%
Her
23,696 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
23,207 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,647 votes
7
— Good
69%
Life
22,173 votes
7
— Good
77%
Sully
20,627 votes
7
— Good
76%
The Big Short
20,456 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,429 votes
7
— Good
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
20,276 votes
7
— Good
65%
Baywatch
20,205 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,929 votes
7
— Good
66%
Transformers: The Last Knight
19,341 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
19,266 votes
7
— Good
79%
The Greatest Showman
18,261 votes
7
— Good
72%
Bad Moms
18,228 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,582 votes
7
— Good
71%
22 Jump Street
17,145 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,808 votes
7
— Good
71%
TRON: Legacy
16,724 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,711 votes
7
— Good
74%
The Intern
16,245 votes
7
— Good
79%
Room
16,089 votes
7
— Good
66%
Insurgent
16,059 votes
7
— Good
73%
Hotel Transylvania
16,019 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,912 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,816 votes
7
— Good
68%
Rampage
15,719 votes
7
— Good
78%
The Theory of Everything
15,127 votes
7
— Good
70%
Red Sparrow
14,817 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,539 votes
7
— Good
68%
Tomorrowland
14,460 votes
7
— Good
73%
Moonlight
14,431 votes
7
— Good
61%
The 5th Wave
14,422 votes
7
— Good
66%
2 Fast 2 Furious
14,411 votes
7
— Good
72%
Hotel Transylvania 2
14,216 votes
7
— Good
64%
Geostorm
14,194 votes
7
— Good
64%
Pacific Rim: Uprising
14,085 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch