trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Skulker_Ghost
0
followers
ACNJ
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
71
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Witcher
19,393 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,703 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,156 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,814 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Discovery
8,418 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,362 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,391 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,099 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,694 votes
9
— Superb
85%
Jujutsu Kaisen
3,848 votes
9
— Superb
85%
Mob Psycho 100
2,842 votes
8
— Great
66%
The Rain
2,742 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,135 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Haikyu!!
2,012 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,835 votes
8
— Great
81%
Black Clover
1,674 votes
8
— Great
81%
Dororo
1,299 votes
8
— Great
74%
Goblin Slayer
1,188 votes
7
— Good
74%
Alex Rider
994 votes
8
— Great
75%
Ajin
905 votes
8
— Great
78%
Saga of Tanya the Evil
746 votes
9
— Superb
81%
Gentleman Jack
687 votes
7
— Good
83%
Fruits Basket
633 votes
8
— Great
75%
91 Days
617 votes
8
— Great
73%
God Friended Me
573 votes
6
— Fair
80%
Yona of the Dawn
565 votes
7
— Good
70%
How Not to Summon a Demon Lord
551 votes
6
— Fair
74%
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious
535 votes
7
— Good
76%
Drifters
514 votes
8
— Great
69%
Wise Man’s Grandchild
446 votes
6
— Fair
71%
Amagi Brilliant Park
390 votes
7
— Good
78%
Snow White with the Red Hair
369 votes
7
— Good
63%
Japan Sinks: 2020
356 votes
9
— Superb
75%
Beelzebub
332 votes
8
— Great
73%
Recovery of an MMO Junkie
326 votes
8
— Great
70%
Gleipnir
322 votes
7
— Good
60%
Dragon's Dogma
319 votes
8
— Great
69%
Problem Children Are Coming from Another World, Aren't They?
298 votes
7
— Good
70%
Dimension W
297 votes
7
— Good
77%
Girls' Last Tour
227 votes
8
— Great
69%
Lord Marksman and Vanadis
210 votes
7
— Good
76%
Tanaka-kun Is Always Listless
204 votes
7
— Good
64%
High School Prodigies Have It Easy Even in Another World!
189 votes
7
— Good
78%
Welcome to the Ballroom
174 votes
8
— Great
49%
The Lost Village
168 votes
7
— Good
65%
Our Last Crusade or the Rise of a New World
145 votes
7
— Good
62%
Infinite Dendrogram
136 votes
6
— Fair
66%
Aoharu x Machinegun
126 votes
7
— Good
62%
revisions
115 votes
7
— Good
59%
Clockwork Planet
115 votes
7
— Good
71%
Days
106 votes
8
— Great
62%
Cagaster of an Insect Cage
97 votes
8
— Great
61%
Hero Mask
94 votes
7
— Good
62%
Classroom Crisis
75 votes
7
— Good
66%
Wasteful Days of High School Girls
66 votes
8
— Great
55%
ChäoS;Child
64 votes
7
— Good
59%
Arata: The Legend
62 votes
6
— Fair
62%
Makai Ōji: Devils and Realist
61 votes
8
— Great
55%
Battery
55 votes
7
— Good
63%
7O3X Fastest Finger First
53 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup