trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sky Tripp-Schaefer
2
followers
Ocala, Florida
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
95
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
95%
Camp Out
2 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Shawshank Redemption
42,702 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
44,261 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Komrades
2 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Good Will Hunting
21,420 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Scarface
16,299 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Die Hard
27,331 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Deadpool
108,924 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Torch Song Trilogy
128 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Help
10,443 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Trainspotting
14,526 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
49,366 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Groundhog Day
17,490 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Beautiful Thing
514 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,526 votes
10
— Totally Ninja!
79%
National Lampoon's Christmas Vacation
10,186 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Boondock Saints
7,129 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Pride
2,280 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Call Me by Your Name
10,324 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avicii: True Stories
489 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Children of Men
13,765 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Almost Famous
5,648 votes
10
— Totally Ninja!
78%
We Were Here
78 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Lethal Weapon
9,429 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Trek Into Darkness
23,370 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
16,795 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Garden
4 votes
10
— Totally Ninja!
77%
On the Waterfront
1,787 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert
1,340 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Wrestler
5,290 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hangover
27,629 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Where to Invade Next
2,192 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Marshall
1,652 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Brokeback Mountain
7,112 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Bucket List
6,004 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Now You See Me
33,635 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Cobain: Montage of Heck
1,507 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Boys Don't Cry
1,682 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek Beyond
26,558 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
47,176 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Big
6,439 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Milk
2,727 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ant-Man
44,581 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,324 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Moonlight
14,299 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Blade
13,603 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Bad Boys
12,162 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Christopher and His Kind
181 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Monster
3,129 votes
10
— Totally Ninja!
72%
10 Cloverfield Lane
24,604 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Bad Moms
18,157 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Maze Runner
28,021 votes
10
— Totally Ninja!
71%
A Madea Christmas
597 votes
10
— Totally Ninja!
71%
X-Men: Apocalypse
37,092 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Make the Yuletide Gay
150 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Bad Boys II
10,060 votes
10
— Totally Ninja!
71%
World War Z
29,757 votes
10
— Totally Ninja!
71%
CHiPS
10,406 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Fahrenheit 9/11
2,262 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Get the Gringo
3,162 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup