trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Slappjack
0
followers
Omicron Persei 8
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
41
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
55,719 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,395 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,132 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,705 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,528 votes
8
— Great
78%
Paddington 2
6,499 votes
8
— Great
78%
O Brother, Where Art Thou?
7,604 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,466 votes
8
— Great
77%
The Hateful Eight
27,893 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,729 votes
8
— Great
75%
I, Tonya
10,959 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,440 votes
8
— Great
75%
Run Lola Run
3,744 votes
8
— Great
75%
Van Halen: Video Hits Vol. 1
6 votes
8
— Great
75%
Our Story
10 votes
8
— Great
74%
The Jungle Book
22,116 votes
8
— Great
74%
The Other Sister
162 votes
8
— Great
74%
Paddington
8,325 votes
8
— Great
74%
Monsters University
21,493 votes
8
— Great
73%
Frozen Fever
4,517 votes
8
— Great
73%
Scooby-Doo! and the Cyber Chase
681 votes
8
— Great
71%
Rio
11,382 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,424 votes
8
— Great
71%
My Big Fat Greek Wedding 2
4,319 votes
8
— Great
70%
Mateo
3 votes
8
— Great
69%
Daddy's Home 2
7,123 votes
8
— Great
68%
Dirty Grandpa
12,190 votes
8
— Great
68%
Jack Ryan: Shadow Recruit
7,853 votes
8
— Great
67%
Triple 9
7,815 votes
8
— Great
67%
Casper
5,602 votes
8
— Great
66%
National Lampoon's European Vacation
1,826 votes
8
— Great
66%
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul
1,465 votes
8
— Great
65%
Gnomeo & Juliet
3,377 votes
8
— Great
64%
Free Willy
2,828 votes
8
— Great
63%
Scooby-Doo
5,518 votes
8
— Great
62%
The Emoji Movie
8,887 votes
8
— Great
62%
The 15:17 to Paris
2,779 votes
8
— Great
61%
Spy Kids
4,573 votes
8
— Great
56%
The Bad Batch
2,503 votes
8
— Great
54%
Diablo
815 votes
8
— Great
53%
Miss Fritter's Racing Skoool
117 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup