trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Filipe Silva
6
followers
Portugal
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
124
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
81%
Ford v Ferrari
18,980 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
49,062 votes
7
— Good
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,691 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,666 votes
7
— Good
77%
Get Out
41,196 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,745 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,114 votes
7
— Good
77%
Dark Waters
5,638 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,402 votes
7
— Good
77%
Deadpool: No Good Deed
360 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,103 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,561 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 4
16,510 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,418 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,800 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,321 votes
7
— Good
76%
Collateral Beauty
10,055 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,633 votes
7
— Good
75%
Source Code
16,897 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,558 votes
7
— Good
74%
Split
32,602 votes
7
— Good
74%
Collateral
9,720 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,875 votes
7
— Good
74%
Mirage
2,571 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,471 votes
7
— Good
74%
It
29,178 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,564 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,094 votes
7
— Good
74%
The Foreigner
9,978 votes
7
— Good
73%
Kevin Hart: What Now?
2,110 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,200 votes
7
— Good
73%
The Nightingale
1,580 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,260 votes
7
— Good
73%
The Italian Job
10,442 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,792 votes
7
— Good
72%
The Last Duel
7,815 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,754 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,721 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,021 votes
7
— Good
72%
Enola Holmes 2
5,787 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
22,981 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,367 votes
7
— Good
71%
At the End of the Tunnel
686 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,313 votes
7
— Good
71%
Cardboard Boxer
349 votes
7
— Good
71%
The Old Guard
10,673 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,543 votes
7
— Good
71%
Outlaw King
3,868 votes
7
— Good
71%
Inuyashiki
269 votes
7
— Good
71%
Extraction
12,793 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,660 votes
7
— Good
70%
Red Sparrow
14,709 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,706 votes
7
— Good
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,409 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,489 votes
7
— Good
70%
Mechanic: Resurrection
13,779 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,260 votes
7
— Good
70%
Glass
17,965 votes
7
— Good
70%
Boss Level
5,898 votes
7
— Good
69%
I Am Mother
6,836 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup