trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cesar Almeida
2
followers
Odivelas
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,156 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,437 votes
9
— Superb
81%
Ghost in the Shell
7,920 votes
9
— Superb
80%
Big Hero 6
34,358 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
49,005 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon 2
19,095 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,297 votes
9
— Superb
78%
Captain Phillips
14,695 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,908 votes
9
— Superb
77%
Incredibles 2
23,431 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,418 votes
9
— Superb
77%
Fury
18,886 votes
9
— Superb
76%
The Big Short
20,102 votes
9
— Superb
76%
Raya and the Last Dragon
12,288 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,268 votes
9
— Superb
74%
The Intern
15,974 votes
9
— Superb
74%
American Sniper
19,482 votes
9
— Superb
73%
Cars
26,764 votes
9
— Superb
73%
Ghost in the Shell: Arise - Border 1: Ghost Pain
547 votes
9
— Superb
73%
Frozen Fever
4,534 votes
9
— Superb
73%
The Secret Life of Pets
32,260 votes
9
— Superb
73%
Madagascar
16,987 votes
9
— Superb
72%
The Secret Life of Pets 2
8,139 votes
9
— Superb
72%
Home
10,235 votes
9
— Superb
70%
Joy
6,876 votes
9
— Superb
68%
Ghost in the Shell
26,577 votes
9
— Superb
67%
Bright
14,681 votes
9
— Superb
66%
Foxcatcher
3,734 votes
9
— Superb
66%
Code 8
7,452 votes
9
— Superb
63%
No Good Deed
1,119 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup