Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Vitaliy Kulikov
0
Followers
1
Following
Lviv, L'vivs'ka Oblast'
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
329
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
65%
Gemini Man
12,409 votes
4
— Poor
53%
Fantastic Four
13,823 votes
6
— Fair
71%
Live Free or Die Hard
11,741 votes
8
— Great
64%
Mission: Impossible II
12,300 votes
8
— Great
66%
Total Recall
12,074 votes
6
— Fair
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,749 votes
9
— Superb
66%
6 Underground
11,651 votes
3
— Bad
65%
Terminator Salvation
11,579 votes
8
— Great
59%
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
12,021 votes
7
— Good
72%
The Italian Job
10,651 votes
8
— Great
74%
Speed
10,498 votes
8
— Great
68%
John Carter
10,888 votes
7
— Good
75%
Starship Troopers
10,320 votes
3
— Bad
71%
Tag
10,539 votes
8
— Great
67%
Alien³
10,784 votes
8
— Great
70%
Angel Has Fallen
10,470 votes
2
— Terrible
76%
RoboCop
9,934 votes
7
— Good
72%
The Transporter
10,046 votes
8
— Great
63%
Battleship
10,686 votes
3
— Bad
78%
Lethal Weapon
9,612 votes
7
— Good
68%
Riddick
10,163 votes
3
— Bad
78%
Man on Fire
9,400 votes
6
— Fair
74%
From Dusk Till Dawn
9,578 votes
8
— Great
70%
The Island
9,812 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Greenland
9,895 votes
4
— Poor
65%
Jumper
10,101 votes
8
— Great
71%
Hellboy II: The Golden Army
9,587 votes
6
— Fair
73%
Face/Off
9,335 votes
8
— Great
69%
Blade II
9,585 votes
6
— Fair
81%
Akira
8,823 votes
8
— Great
75%
Equilibrium
9,133 votes
10
— Totally Ninja!
55%
After Earth
10,245 votes
3
— Bad
67%
Resident Evil: Apocalypse
9,223 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Greyhound
8,705 votes
7
— Good
73%
Déjà Vu
8,748 votes
6
— Fair
64%
Sucker Punch
9,192 votes
8
— Great
58%
Hulk
9,638 votes
3
— Bad
71%
The Chronicles of Riddick
8,664 votes
5
— Meh
81%
Ghost in the Shell
8,130 votes
7
— Good
66%
Resident Evil: Extinction
8,947 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Gone in Sixty Seconds
8,597 votes
8
— Great
68%
The Other Guys
8,759 votes
6
— Fair
74%
Pitch Black
8,367 votes
8
— Great
61%
Cowboys & Aliens
8,943 votes
3
— Bad
72%
Demolition Man
8,155 votes
8
— Great
63%
Blade: Trinity
8,656 votes
6
— Fair
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,333 votes
2
— Terrible
70%
Underworld: Evolution
8,104 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Hunt for Red October
7,472 votes
2
— Terrible
63%
I Am Number Four
8,316 votes
4
— Poor
63%
Resident Evil: Afterlife
8,289 votes
10
— Totally Ninja!
63%
AVP: Alien vs. Predator
8,220 votes
3
— Bad
66%
Predators
7,707 votes
8
— Great
61%
Resident Evil: Retribution
7,939 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
Code 8
7,617 votes
6
— Fair
64%
Robin Hood
7,607 votes
7
— Good
73%
Dawn of the Dead
6,984 votes
10
— Totally Ninja!
62%
G.I. Joe: The Rise of Cobra
7,519 votes
4
— Poor
72%
9
6,956 votes
8
— Great
63%
Knowing
7,151 votes
9
— Superb
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch