Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Vitaliy Kulikov
0
Followers
1
Following
Lviv, L'vivs'ka Oblast'
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
329
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
59%
Monster Hunter
7,368 votes
4
— Poor
66%
American Ultra
6,687 votes
2
— Terrible
68%
Dune
6,591 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The League of Extraordinary Gentlemen
6,686 votes
8
— Great
46%
Batman & Robin
7,703 votes
5
— Meh
74%
Superman
6,069 votes
7
— Good
62%
Planet of the Apes
6,586 votes
7
— Good
71%
Unstoppable
6,077 votes
8
— Great
61%
Battle: Los Angeles
6,402 votes
3
— Bad
72%
Lethal Weapon 3
5,815 votes
8
— Great
72%
Tron
5,794 votes
8
— Great
69%
Swordfish
5,842 votes
3
— Bad
79%
Star Trek: First Contact
5,398 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Death Race
5,919 votes
3
— Bad
66%
Surrogates
5,645 votes
8
— Great
64%
Journey to the Center of the Earth
5,737 votes
3
— Bad
59%
Godzilla
5,871 votes
5
— Meh
68%
Eagle Eye
5,440 votes
3
— Bad
71%
Lethal Weapon 4
5,302 votes
8
— Great
74%
They Live
5,107 votes
8
— Great
70%
Planet Terror
5,253 votes
8
— Great
67%
The Taking of Pelham 1 2 3
5,086 votes
7
— Good
56%
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
5,569 votes
2
— Terrible
51%
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,809 votes
8
— Great
64%
The Host
5,054 votes
3
— Bad
69%
Pandorum
4,718 votes
8
— Great
70%
The Running Man
4,642 votes
8
— Great
60%
The Watch
4,786 votes
6
— Fair
61%
Æon Flux
4,627 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Star Trek: Generations
4,203 votes
8
— Great
62%
Iron Sky
4,451 votes
6
— Fair
68%
The Man in the Iron Mask
4,208 votes
8
— Great
65%
Evolution
4,293 votes
7
— Good
67%
Repo Men
4,235 votes
8
— Great
66%
Daybreakers
4,246 votes
5
— Meh
64%
Lockout
4,283 votes
1
— Weak Sauce :(
74%
Justice League Dark
3,941 votes
6
— Fair
70%
Superman II
3,931 votes
5
— Meh
65%
Push
4,054 votes
6
— Fair
62%
Mortal Kombat
4,125 votes
8
— Great
63%
Captive State
4,109 votes
1
— Weak Sauce :(
55%
Doom
4,209 votes
6
— Fair
64%
Deep Blue Sea
3,915 votes
5
— Meh
52%
Elektra
4,264 votes
7
— Good
64%
S.W.A.T.
3,782 votes
5
— Meh
73%
Spy Game
3,517 votes
7
— Good
64%
The 6th Day
3,603 votes
8
— Great
63%
RoboCop 2
3,532 votes
6
— Fair
65%
The Time Machine
3,472 votes
7
— Good
70%
eXistenZ
3,231 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Legends of the Fall
3,032 votes
8
— Great
60%
Babylon A.D.
3,403 votes
2
— Terrible
65%
The One
2,959 votes
5
— Meh
67%
16 Blocks
2,845 votes
8
— Great
51%
Skyline
3,165 votes
3
— Bad
64%
Johnny Mnemonic
2,749 votes
9
— Superb
78%
Justice League Dark: Apokolips War
2,481 votes
6
— Fair
72%
Grindhouse
2,553 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Batman vs. Robin
2,395 votes
8
— Great
54%
Ultraviolet
2,666 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch