Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Vitaliy Kulikov
0
Followers
1
Following
Lviv, L'vivs'ka Oblast'
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
172
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
64%
The 6th Day
3,603 votes
8
— Great
68%
Another Earth
3,455 votes
6
— Fair
79%
Metropolis
3,062 votes
8
— Great
76%
Men of Honor
3,032 votes
8
— Great
75%
Legends of the Fall
3,032 votes
8
— Great
73%
God Bless America
2,775 votes
3
— Bad
67%
Archive
2,785 votes
7
— Good
69%
Space Sweepers
2,712 votes
6
— Fair
76%
The Insider
2,522 votes
9
— Superb
77%
Dogville
2,453 votes
5
— Meh
74%
The Professor and the Madman
2,449 votes
8
— Great
62%
The American
2,573 votes
8
— Great
61%
Dreamcatcher
2,583 votes
7
— Good
71%
The Wizard of Lies
2,350 votes
8
— Great
62%
Solaris
2,484 votes
8
— Great
66%
Anna Karenina
2,375 votes
6
— Fair
70%
Nineteen Eighty-Four
2,285 votes
8
— Great
65%
The Fifth Estate
2,191 votes
6
— Fair
71%
Agora
2,081 votes
7
— Good
64%
A Thousand Words
2,082 votes
8
— Great
68%
Blindness
1,948 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Magic in the Moonlight
1,957 votes
8
— Great
72%
Perfect Sense
1,622 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Chain Reaction
1,687 votes
8
— Great
69%
My Week with Marilyn
1,530 votes
5
— Meh
61%
13
1,511 votes
6
— Fair
66%
THX 1138
1,424 votes
4
— Poor
62%
The Forgotten
1,380 votes
7
— Good
67%
Green Lantern: Emerald Knights
1,279 votes
8
— Great
68%
Enough
1,200 votes
2
— Terrible
57%
White Noise
1,074 votes
7
— Good
74%
The Illusionist
833 votes
9
— Superb
63%
The Final Cut
856 votes
6
— Fair
58%
Sliver
862 votes
6
— Fair
55%
Pulse
770 votes
6
— Fair
65%
The Matador
643 votes
3
— Bad
61%
Leatherheads
581 votes
8
— Great
64%
The Handmaid's Tale
562 votes
6
— Fair
61%
Freejack
560 votes
6
— Fair
64%
Atlas Shrugged: Part I
523 votes
6
— Fair
69%
EVA
456 votes
8
— Great
66%
Rabbit Without Ears
461 votes
2
— Terrible
63%
The Mandela Effect
394 votes
2
— Terrible
61%
Atlas Shrugged: Part II
393 votes
4
— Poor
65%
10 Items or Less
373 votes
7
— Good
54%
Atlas Shrugged: Part III
275 votes
2
— Terrible
62%
W.E.
221 votes
8
— Great
65%
The Greatest
166 votes
8
— Great
46%
Pulse 2: Afterlife
118 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
The Web
37 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Guide
32 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The After
23 votes
9
— Superb
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch