trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Naomi Mendoza Garcia
7
followers
Carrollton, Texas
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
744
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
11
12
13
78%
Avatar
60,138 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,864 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,255 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,157 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,515 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
46,272 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,160 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,684 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,309 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,636 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,185 votes
7
— Good
79%
Dune
36,649 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,592 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,164 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,881 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,383 votes
7
— Good
70%
Venom
33,848 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,776 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,620 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,220 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,642 votes
7
— Good
74%
Split
32,591 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,272 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,094 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,843 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,601 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,553 votes
7
— Good
77%
The Accountant
30,951 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,787 votes
7
— Good
77%
Home Alone
30,740 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,692 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
30,551 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,454 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,856 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,817 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,344 votes
7
— Good
74%
It
29,165 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,681 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,494 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,297 votes
7
— Good
77%
The Hateful Eight
28,095 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,015 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,935 votes
7
— Good
76%
The Hangover
27,600 votes
7
— Good
73%
Cars
26,790 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,399 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,286 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,899 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,759 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,521 votes
7
— Good
75%
Sing
25,464 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,368 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,339 votes
7
— Good
76%
300
25,181 votes
7
— Good
82%
Top Gun: Maverick
25,143 votes
7
— Good
77%
X-Men: First Class
25,061 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,991 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,914 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,863 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,751 votes
7
— Good
1
2
3
11
12
13
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup