Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
smorki
0
Followers
0
Following
Argentina
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
112,553 votes
8
— Great
82%
Guardians of the Galaxy
98,731 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
76,978 votes
8
— Great
86%
Inception
73,844 votes
8
— Great
80%
Logan
62,294 votes
8
— Great
79%
John Wick
52,750 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
49,395 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,025 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
43,236 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
40,275 votes
8
— Great
82%
Up
39,830 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,773 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
38,073 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
37,345 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
36,779 votes
8
— Great
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
36,086 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,782 votes
8
— Great
85%
Parasite
35,322 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
34,088 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
33,859 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
31,637 votes
8
— Great
81%
The Imitation Game
31,321 votes
8
— Great
77%
The Hateful Eight
28,608 votes
8
— Great
81%
Catch Me If You Can
27,086 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,716 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
25,156 votes
8
— Great
81%
Back to the Future Part II
24,872 votes
8
— Great
80%
Oppenheimer
23,323 votes
8
— Great
73%
The Nice Guys
22,711 votes
8
— Great
75%
The Social Network
22,235 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
19,321 votes
8
— Great
80%
Pan's Labyrinth
15,526 votes
8
— Great
78%
Slumdog Millionaire
14,851 votes
8
— Great
72%
Cars 3
13,900 votes
8
— Great
64%
Speed Racer
2,518 votes
8
— Great
80%
Nine Queens
1,029 votes
8
— Great
80%
Waiting for the Hearse
190 votes
8
— Great
80%
Swing Kids
126 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch