trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Svend Nielsen
0
followers
Bern
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
29
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,070 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,265 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,399 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
75%
Arrow
31,918 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,237 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,902 votes
10
— Nine Nine!
86%
Fringe
23,367 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,215 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,656 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Witcher
19,407 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,388 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,434 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,346 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,053 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,362 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,779 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,253 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
10,780 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,882 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Marvel's The Defenders
7,121 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Warehouse 13
5,661 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Alice in Borderland
5,464 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Magicians
5,168 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Master of None
4,073 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Travelers
3,803 votes
10
— Totally Ninja!
75%
3 Body Problem
3,733 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Rain
2,741 votes
10
— Totally Ninja!
73%
You Me Her
697 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Casey Neistat Vlog
21 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup