trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
snowfall
8
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
85
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,149 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,637 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Frieren: Beyond Journey's End
1,001 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,333 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,584 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,158 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
595 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,750 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Hamilton's Pharmacopeia
63 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Steins;Gate
4,153 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,224 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,162 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,729 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Haikyu!!
2,020 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,134 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Blackadder
2,393 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Your lie in April
2,124 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Justified
6,413 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,838 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Vinland Saga
2,142 votes
7
— Good
85%
Berserk
1,840 votes
3
— Bad
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,097 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Nichijou - My Ordinary Life
599 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Ping Pong the Animation
482 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,167 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Violet Evergarden
2,121 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Solo Leveling
1,087 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,575 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Red Dwarf
2,092 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Jeeves and Wooster
377 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Made in Abyss
1,685 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Slam Dunk
405 votes
10
— Totally Ninja!
84%
ERASED
3,785 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,675 votes
7
— Good
83%
Fullmetal Alchemist
3,844 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,267 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Steins;Gate 0
891 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Bleach
3,593 votes
10
— Totally Ninja!
82%
That Time I Got Reincarnated as a Slime
1,499 votes
9
— Superb
82%
One Outs
201 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,630 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,555 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,362 votes
5
— Meh
81%
Malcolm in the Middle
6,070 votes
10
— Totally Ninja!
81%
To Your Eternity
601 votes
9
— Superb
81%
Parasyte -the maxim-
2,921 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Dead Like Me
2,683 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,139 votes
9
— Superb
79%
Solsidan
245 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Golden Boy
682 votes
9
— Superb
79%
Black Lagoon
1,372 votes
7
— Good
79%
The Rising of the Shield Hero
1,501 votes
7
— Good
79%
The Promised Neverland
2,394 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,626 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,831 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Saga of Tanya the Evil
749 votes
6
— Fair
77%
Jonathan Strange & Mr Norrell
816 votes
9
— Superb
77%
Hikaru no Go
152 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Wizards: Tales of Arcadia
387 votes
3
— Bad
77%
The Ancient Magus' Bride
699 votes
5
— Meh
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup