trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
SOUH41L
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
51
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,736 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,225 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,594 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
599 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,792 votes
3
— Bad
87%
Attack on Titan
14,367 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,536 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,117 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,783 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,513 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,287 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,681 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Vinland Saga
2,173 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,441 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,788 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,277 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,114 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,575 votes
9
— Superb
84%
Power
3,441 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,183 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,342 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,980 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,935 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,087 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,415 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,492 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,261 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,361 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,846 votes
9
— Superb
80%
Dragon Ball Super
3,189 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,606 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,945 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,188 votes
10
— Bazinga!
79%
The Witcher
19,568 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Da Vinci's Demons
5,177 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,112 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,500 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,232 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sinner
4,858 votes
9
— Superb
76%
See
4,836 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dexter: New Blood
4,258 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,179 votes
9
— Superb
75%
Kengan Ashura
435 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
32,004 votes
7
— Good
73%
The Following
6,832 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,059 votes
8
— Great
71%
Defiance
4,342 votes
9
— Superb
70%
Two and a Half Men
12,382 votes
9
— Superb
68%
Hellbound
1,558 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,710 votes
9
— Superb
66%
Anger Management
2,392 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup