trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Spacejew
0
followers
Idaho
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
Arrival
56,723 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,911 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,684 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,309 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,287 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,769 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,640 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,258 votes
7
— Good
72%
Thor
39,449 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,779 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,195 votes
7
— Good
67%
Alien: Covenant
24,710 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,299 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,203 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,261 votes
7
— Good
69%
Life
21,921 votes
7
— Good
77%
District 9
19,921 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,087 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,399 votes
7
— Good
74%
War Dogs
19,125 votes
7
— Good
73%
The Mummy
16,341 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,425 votes
7
— Good
75%
Bridge of Spies
14,739 votes
7
— Good
75%
Hell or High Water
14,396 votes
7
— Good
74%
127 Hours
10,842 votes
7
— Good
74%
The Infiltrator
7,984 votes
7
— Good
70%
Swiss Army Man
7,821 votes
7
— Good
69%
Mile 22
7,852 votes
7
— Good
69%
DodgeBall: A True Underdog Story
6,981 votes
7
— Good
66%
You Were Never Really Here
6,005 votes
7
— Good
70%
Bone Tomahawk
5,504 votes
7
— Good
73%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
3,748 votes
7
— Good
68%
Skiptrace
3,089 votes
7
— Good
52%
Sharknado 2: The Second One
1,136 votes
7
— Good
52%
Sharknado 3: Oh Hell No!
991 votes
7
— Good
58%
Wander
915 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup