trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Spooky
9
followers
Omicron Persei 8
98
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Succession
8,284 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,423 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,655 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,739 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,371 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,115 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,340 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,228 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,910 votes
9
— Superb
80%
The Offer
839 votes
9
— Superb
80%
Killing Eve
6,284 votes
9
— Superb
80%
The Fall
4,612 votes
9
— Superb
79%
Narcos: Mexico
3,291 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,988 votes
9
— Superb
79%
Happy Endings
2,702 votes
9
— Superb
79%
The Borgias
2,521 votes
9
— Superb
78%
Goliath
1,873 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,209 votes
9
— Superb
78%
Bodyguard
5,770 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,683 votes
9
— Superb
77%
Conan
784 votes
9
— Superb
76%
Nurse Jackie
1,513 votes
9
— Superb
75%
The Alienist
2,719 votes
9
— Superb
75%
Bloodline
2,104 votes
9
— Superb
75%
Flesh and Bone
485 votes
9
— Superb
73%
Perry Mason
1,177 votes
9
— Superb
73%
Sleepy Hollow
5,255 votes
9
— Superb
71%
Storm of the Century
387 votes
9
— Superb
70%
Klondike
364 votes
9
— Superb
68%
Bonnie & Clyde
255 votes
9
— Superb
68%
Wet Hot American Summer: First Day of Camp
1,215 votes
9
— Superb
68%
I Am the Night
429 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup