trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sean Rancier
0
followers
Omicron Persei 8
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
62
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,083 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,766 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,883 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,765 votes
7
— Good
86%
The Office
27,322 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,454 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,045 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,419 votes
10
— This is the Way.
79%
The Witcher
19,452 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,666 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,230 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,208 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,658 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,164 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,636 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,083 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,115 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,787 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,169 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fear the Walking Dead
9,292 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Discovery
8,500 votes
9
— Superb
77%
Smallville
8,168 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,102 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,205 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,536 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,323 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Only Murders in the Building
5,342 votes
10
— Totally Ninja!
76%
His Dark Materials
5,123 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,066 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek: Picard
5,044 votes
8
— Great
85%
Yellowstone
4,817 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Space Force
3,692 votes
6
— Fair
73%
Ahsoka
3,571 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Secret Invasion
3,562 votes
8
— Great
75%
Devs
3,141 votes
9
— Superb
76%
The Night Agent
3,056 votes
9
— Superb
77%
A Discovery of Witches
2,641 votes
8
— Great
78%
Tulsa King
2,561 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Outer Banks
2,560 votes
9
— Superb
80%
The Gentlemen
2,388 votes
8
— Great
78%
The Goldbergs
2,262 votes
9
— Superb
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,154 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Shrinking
2,039 votes
8
— Great
72%
Hunters
1,926 votes
8
— Great
60%
Echo
1,875 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Gangs of London
1,806 votes
8
— Great
81%
1923
1,423 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Stand
1,399 votes
5
— Meh
55%
The Walking Dead: World Beyond
1,247 votes
6
— Fair
72%
The Walking Dead: Daryl Dixon
1,016 votes
8
— Great
69%
Big Sky
977 votes
7
— Good
74%
The Glades
946 votes
8
— Great
74%
The Curse of Oak Island
945 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Mosquito Coast
916 votes
9
— Superb
62%
National Treasure: Edge of History
614 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Shantaram
491 votes
8
— Great
80%
The Boarding School
414 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Crew
332 votes
7
— Good
70%
Rebel
160 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Pitch Perfect: Bumper in Berlin
115 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup