trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Robin Abrahamsson
135
followers
Sweden
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,047
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
16
17
18
75%
Frozen
48,237 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,140 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,502 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,871 votes
7
— Good
80%
Inside Out
44,053 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,669 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,291 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,618 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,750 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,151 votes
7
— Good
81%
Monsters, Inc.
36,092 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,866 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,333 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,324 votes
7
— Good
77%
The Revenant
33,920 votes
7
— Good
70%
Venom
33,835 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,610 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,263 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,618 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,644 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
30,801 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,777 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,324 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,547 votes
7
— Good
78%
Wreck-It Ralph
28,479 votes
7
— Good
88%
The Godfather
28,478 votes
7
— Good
81%
Toy Story 3
28,126 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,004 votes
7
— Good
84%
Alien
27,331 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,185 votes
7
— Good
83%
Memento
25,930 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,637 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,633 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,502 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,325 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,289 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,287 votes
7
— Good
77%
La La Land
24,824 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,785 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,742 votes
7
— Good
67%
Alien: Covenant
24,700 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,577 votes
7
— Good
70%
Prometheus
24,424 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,175 votes
7
— Good
74%
Brave
24,110 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,023 votes
7
— Good
75%
Sicario
23,963 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,800 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,439 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,353 votes
7
— Good
83%
Hidden Figures
23,211 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,181 votes
7
— Good
80%
The Terminator
22,887 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,659 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,452 votes
7
— Good
68%
Ted
22,382 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,801 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,740 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,629 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,614 votes
7
— Good
1
2
3
16
17
18
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup