trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Israel Olivares
0
followers
Graneros, Chile
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
191
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
82%
Deadpool
108,458 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,087 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,079 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,128 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,090 votes
8
— Great
86%
Forrest Gump
44,016 votes
8
— Great
86%
Pulp Fiction
43,362 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,681 votes
8
— Great
84%
The Lion King
37,333 votes
8
— Great
86%
The Empire Strikes Back
36,896 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,500 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,069 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
35,973 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
35,859 votes
8
— Great
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,064 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,292 votes
8
— Great
85%
Se7en
34,276 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,817 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,173 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,140 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
32,568 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
31,908 votes
8
— Great
84%
Coco
31,544 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,638 votes
8
— Great
74%
It
29,065 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
28,947 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,548 votes
8
— Great
78%
Wreck-It Ralph
28,401 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,274 votes
8
— Great
81%
Toy Story 3
28,040 votes
8
— Great
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,801 votes
8
— Great
77%
La La Land
24,726 votes
8
— Great
84%
Whiplash
24,693 votes
8
— Great
76%
Sherlock Holmes
24,105 votes
8
— Great
86%
Spirited Away
23,863 votes
8
— Great
73%
The Shape of Water
22,331 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,321 votes
8
— Great
75%
The Social Network
21,645 votes
8
— Great
74%
Monsters University
21,566 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,460 votes
8
— Great
81%
The Sixth Sense
21,207 votes
8
— Great
76%
Rise of the Planet of the Apes
20,972 votes
8
— Great
80%
Prisoners
19,637 votes
8
— Great
77%
Drive
19,566 votes
8
— Great
79%
No Country for Old Men
19,415 votes
8
— Great
83%
Green Book
19,104 votes
8
— Great
76%
The Conjuring
18,865 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
18,739 votes
8
— Great
77%
Black Swan
18,556 votes
8
— Great
77%
Taken
18,555 votes
8
— Great
74%
The Conjuring 2
16,289 votes
8
— Great
79%
Spotlight
16,067 votes
8
— Great
79%
Room
15,853 votes
8
— Great
80%
Mulan
15,412 votes
8
— Great
70%
Us
15,375 votes
8
— Great
70%
The Da Vinci Code
15,101 votes
8
— Great
87%
Your Name.
14,914 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,852 votes
8
— Great
78%
Slumdog Millionaire
14,511 votes
8
— Great
80%
About Time
14,478 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup