trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Israel Olivares
0
followers
Graneros, Chile
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,173 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,302 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,015 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,480 votes
8
— Great
81%
Lost
32,730 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,418 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,676 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,686 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,750 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,088 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,089 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,590 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,192 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,764 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,468 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,715 votes
8
— Great
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,674 votes
8
— Great
74%
Another
2,140 votes
8
— Great
71%
High School of the Dead
2,066 votes
8
— Great
80%
Toradora!
1,894 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,847 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,620 votes
9
— Superb
78%
Terror in Resonance
1,414 votes
7
— Good
83%
Tom and Jerry
1,237 votes
8
— Great
81%
Ouran High School Host Club
1,104 votes
6
— Fair
83%
Clannad
1,075 votes
8
— Great
78%
Hyouka
732 votes
6
— Fair
86%
Hunter x Hunter
637 votes
8
— Great
78%
When They Cry - Higurashi
531 votes
7
— Good
57%
School Days
472 votes
7
— Good
79%
Tokyo Magnitude 8.0
352 votes
8
— Great
75%
She and Her Cat -Everything Flows-
241 votes
8
— Great
70%
Flowers of Evil
198 votes
9
— Superb
75%
Hell Girl
175 votes
8
— Great
69%
Umineko: When They Cry
127 votes
6
— Fair
75%
Honest Trailers
88 votes
6
— Fair
82%
TED Talks
70 votes
7
— Good
76%
Marble Hornets
41 votes
7
— Good
46%
Kuttsukiboshi
29 votes
1
— Weak Sauce :(
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup