trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Staberg
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,930 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,659 votes
8
— Great
78%
Avatar
60,175 votes
8
— Great
81%
Iron Man
54,074 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,177 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,314 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
44,698 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,326 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,834 votes
8
— Great
79%
Dune
36,703 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
36,014 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,759 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,277 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,566 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,165 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,572 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,105 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,559 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
25,174 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,392 votes
8
— Great
81%
The Shining
23,992 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,545 votes
8
— Great
66%
Godzilla
19,372 votes
8
— Great
72%
The Fast and the Furious
16,942 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,513 votes
8
— Great
71%
Fast & Furious 6
16,072 votes
8
— Great
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,618 votes
8
— Great
74%
Fast Five
15,075 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,924 votes
8
— Great
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,226 votes
8
— Great
73%
Bad Boys
12,166 votes
8
— Great
75%
Scream
11,532 votes
8
— Great
71%
Bad Boys II
10,060 votes
8
— Great
76%
The Raid
7,359 votes
8
— Great
70%
Boss Level
5,900 votes
8
— Great
65%
See How They Run
2,829 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup