trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Staberg
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
205
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
82%
Deadpool
108,852 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,620 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
74,903 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,499 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
61,688 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,792 votes
9
— Superb
78%
Avatar
60,143 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,232 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
54,043 votes
8
— Great
87%
Fight Club
49,623 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,957 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,161 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,289 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
44,669 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,308 votes
8
— Great
86%
Pulp Fiction
43,603 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,287 votes
6
— Fair
74%
Captain America: The First Avenger
41,162 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,818 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,645 votes
6
— Fair
73%
Iron Man 2
40,409 votes
7
— Good
72%
Thor
39,447 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,079 votes
7
— Good
82%
Inglourious Basterds
37,001 votes
7
— Good
79%
Dune
36,656 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
35,996 votes
8
— Great
70%
Venom
33,849 votes
6
— Fair
76%
Spider-Man: Far From Home
33,304 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,221 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,740 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,691 votes
9
— Superb
73%
The Secret Life of Pets
32,273 votes
6
— Fair
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,848 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,652 votes
5
— Meh
81%
Spider-Man: No Way Home
31,257 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,555 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,152 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,350 votes
7
— Good
74%
It
29,168 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,687 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,521 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,092 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
28,015 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,550 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
25,149 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,064 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,789 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,379 votes
8
— Great
77%
Skyfall
24,263 votes
7
— Good
81%
The Shining
23,975 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,491 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,359 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,264 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,241 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,935 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,384 votes
6
— Fair
69%
Life
21,919 votes
6
— Fair
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,527 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,348 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
20,672 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup