Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Aleks
VIP
1
Follower
0
Following
Oslo
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
30
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,198 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
100,328 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
54,828 votes
7
— Good
85%
Friends
42,514 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
26,467 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,999 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,900 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,462 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
14,517 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
14,254 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
14,161 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
12,645 votes
10
— Totally Ninja!
81%
House of the Dragon
12,533 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,903 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,193 votes
9
— Superb
82%
Fallout
7,945 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Bear
7,794 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Good Omens
7,121 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Reacher
6,936 votes
9
— Superb
79%
Only Murders in the Building
5,733 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Gen V
4,241 votes
8
— Great
69%
Emily in Paris
3,267 votes
7
— Good
85%
Heartstopper
3,058 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Clarkson's Farm
2,243 votes
8
— Great
78%
Shrinking
2,217 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Kaleidoscope
1,825 votes
6
— Fair
66%
Avenue 5
1,755 votes
9
— Superb
69%
Fool Me Once
1,579 votes
6
— Fair
76%
Genera+ion
307 votes
9
— Superb
100%
Transaction
1 vote
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch