trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Stefanie Shelley
9
followers
ontario
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
49
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Suits
24,258 votes
9
— Superb
83%
Whose Line is it Anyway?
1,469 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,740 votes
6
— Fair
82%
Criminal Minds
9,229 votes
9
— Superb
82%
Queen of the South
1,760 votes
8
— Great
82%
Animal Kingdom
2,018 votes
8
— Great
81%
Greenleaf
363 votes
8
— Great
80%
Kingdom
689 votes
7
— Good
80%
The Fosters
1,689 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,798 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,028 votes
8
— Great
79%
Genius
729 votes
7
— Good
78%
Goliath
1,871 votes
8
— Great
78%
Empire
2,461 votes
7
— Good
78%
The Middle
3,199 votes
8
— Great
78%
Travelers
3,817 votes
8
— Great
78%
Good Behavior
547 votes
9
— Superb
78%
The Goldbergs
2,263 votes
7
— Good
78%
Sneaky Pete
1,886 votes
8
— Great
77%
Imposters
712 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hawaii Five-0
5,017 votes
8
— Great
76%
Mom
2,497 votes
9
— Superb
75%
Pretty Little Liars
8,900 votes
8
— Great
75%
Baby Daddy
1,444 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shooter
2,783 votes
8
— Great
75%
Shades of Blue
687 votes
9
— Superb
75%
The Night Shift
849 votes
9
— Superb
75%
Young & Hungry
1,006 votes
9
— Superb
74%
Royal Pains
1,474 votes
9
— Superb
74%
Home Improvement
1,963 votes
7
— Good
74%
Bull
1,662 votes
8
— Great
74%
MasterChef Junior
347 votes
8
— Great
73%
Speechless
575 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,041 votes
7
— Good
72%
Casual
482 votes
7
— Good
71%
Stitchers
1,083 votes
7
— Good
71%
Playing House
204 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Big Brother Canada
228 votes
7
— Good
70%
Running Wild with Bear Grylls
178 votes
8
— Great
70%
Man With a Plan
642 votes
8
— Great
69%
Shut Eye
212 votes
7
— Good
69%
MasterChef Canada
76 votes
8
— Great
67%
Taken
898 votes
8
— Great
67%
Beyond
621 votes
7
— Good
66%
Too Close to Home
51 votes
7
— Good
63%
MacGyver
1,740 votes
8
— Great
57%
Real Rob
93 votes
6
— Fair
54%
Imaginary Mary
113 votes
9
— Superb
43%
Keeping Up with the Kardashians
1,448 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup