trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Steve8k
VIP
6
2
followers
Melbourne, Australia
46
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
114
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
75%
Wonder Woman
56,531 votes
8
— Great
79%
Moana
49,011 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,330 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,431 votes
9
— Superb
72%
Tenet
25,626 votes
8
— Great
81%
1917
24,847 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
23,463 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,503 votes
8
— Great
59%
Wonder Woman 1984
18,230 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,213 votes
9
— Superb
74%
No Time to Die
18,074 votes
7
— Good
80%
Soul
17,718 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
17,428 votes
9
— Superb
72%
Hereditary
15,810 votes
7
— Good
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,503 votes
8
— Great
75%
Upgrade
15,264 votes
8
— Great
75%
Superbad
14,813 votes
9
— Superb
70%
Jungle Cruise
13,108 votes
7
— Good
67%
Nope
12,380 votes
9
— Superb
72%
What Happened to Monday
12,220 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,795 votes
6
— Fair
66%
The King's Man
10,677 votes
6
— Fair
71%
Tag
10,385 votes
8
— Great
72%
Turning Red
10,039 votes
8
— Great
75%
Palm Springs
9,756 votes
9
— Superb
80%
A Dog's Purpose
9,545 votes
8
— Great
61%
The Marvels
8,586 votes
6
— Fair
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,158 votes
5
— Meh
66%
Hardcore Henry
8,140 votes
6
— Fair
75%
Promising Young Woman
8,123 votes
9
— Superb
59%
Monster Hunter
7,256 votes
4
— Poor
64%
Blue Beetle
7,199 votes
8
— Great
74%
The Banshees of Inisherin
7,010 votes
8
— Great
69%
Civil War
6,587 votes
8
— Great
64%
Napoleon
5,950 votes
6
— Fair
67%
I Care a Lot
5,635 votes
8
— Great
76%
Another Round
5,594 votes
8
— Great
64%
Chaos Walking
5,582 votes
7
— Good
77%
King Richard
5,246 votes
8
— Great
73%
The Croods: A New Age
4,963 votes
8
— Great
66%
As Above, So Below
4,898 votes
5
— Meh
64%
Rebel Moon - Part Two: The Scargiver
4,617 votes
5
— Meh
69%
Licorice Pizza
4,413 votes
7
— Good
66%
Freaky
4,406 votes
7
— Good
71%
The French Dispatch
4,379 votes
9
— Superb
66%
Atlas
4,185 votes
5
— Meh
75%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
4,123 votes
6
— Fair
67%
Ticket to Paradise
4,082 votes
6
— Fair
69%
Three Thousand Years of Longing
4,040 votes
8
— Great
57%
Artemis Fowl
3,756 votes
4
— Poor
66%
Gunpowder Milkshake
3,677 votes
7
— Good
63%
Jolt
3,580 votes
7
— Good
68%
Emily the Criminal
3,509 votes
7
— Good
71%
Monkey Man
3,428 votes
8
— Great
70%
Late Night with the Devil
3,329 votes
5
— Meh
71%
Luck
3,290 votes
8
— Great
78%
RRR
2,942 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Shadow in the Cloud
2,816 votes
4
— Poor
69%
Vacation Friends
2,692 votes
7
— Good
59%
Infinity Pool
2,611 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup