Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
steveyboy2k14
4
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
75
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
Moana
49,838 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
49,350 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,268 votes
8
— Great
71%
Now You See Me 2
28,291 votes
8
— Great
83%
The Departed
26,020 votes
8
— Great
76%
The Equalizer
21,760 votes
8
— Great
70%
The Legend of Tarzan
18,037 votes
8
— Great
73%
Top Gun
17,530 votes
8
— Great
74%
Unbreakable
16,997 votes
8
— Great
69%
Ocean's Eight
17,129 votes
8
— Great
74%
Fast Five
15,348 votes
8
— Great
71%
Why Him?
15,417 votes
8
— Great
65%
San Andreas
15,828 votes
8
— Great
63%
Pixels
14,998 votes
8
— Great
71%
Spy
13,955 votes
8
— Great
75%
Storks
12,467 votes
8
— Great
66%
Ted 2
12,642 votes
8
— Great
65%
Neighbors 2: Sorority Rising
12,458 votes
8
— Great
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,661 votes
8
— Great
69%
The Huntsman: Winter's War
11,599 votes
8
— Great
77%
Searching
10,593 votes
8
— Great
78%
Straight Outta Compton
10,495 votes
8
— Great
72%
Home
10,336 votes
8
— Great
72%
The BFG
10,065 votes
8
— Great
74%
Paddington
8,565 votes
8
— Great
71%
Criminal
8,660 votes
8
— Great
70%
Bridget Jones's Baby
8,202 votes
8
— Great
70%
Blood Father
7,991 votes
8
— Great
65%
Get Hard
7,807 votes
8
— Great
65%
X
7,704 votes
8
— Great
64%
Trainwreck
7,404 votes
8
— Great
68%
The House with a Clock in Its Walls
6,319 votes
8
— Great
70%
Popstar: Never Stop Never Stopping
5,686 votes
8
— Great
55%
Knock Knock
6,111 votes
8
— Great
72%
Peter Rabbit
5,263 votes
8
— Great
57%
Cell
5,307 votes
8
— Great
69%
Mother's Day
4,729 votes
8
— Great
78%
My Cousin Vinny
3,965 votes
8
— Great
57%
Poltergeist
3,939 votes
8
— Great
60%
Hot Pursuit
3,821 votes
8
— Great
60%
Mortdecai
3,790 votes
8
— Great
62%
The Cobbler
3,547 votes
8
— Great
70%
Summer of 84
3,303 votes
8
— Great
66%
What's Your Number?
2,796 votes
8
— Great
64%
Unfriended: Dark Web
2,797 votes
8
— Great
61%
Barely Lethal
2,125 votes
8
— Great
67%
Norm of the North
2,005 votes
8
— Great
64%
Assassination Nation
1,721 votes
8
— Great
75%
South Park: Joining the Panderverse
1,586 votes
8
— Great
66%
John Dies at the End
1,670 votes
8
— Great
66%
Stretch
1,630 votes
8
— Great
64%
My Friend Dahmer
1,570 votes
8
— Great
55%
Inside
1,421 votes
8
— Great
60%
Rumor Has It...
1,354 votes
8
— Great
59%
Observe and Report
1,355 votes
8
— Great
66%
St. Elmo's Fire
913 votes
8
— Great
54%
Sharknado 4: The 4th Awakens
896 votes
8
— Great
54%
The D Train
753 votes
8
— Great
73%
Brotherhood
590 votes
8
— Great
57%
All Cheerleaders Die
679 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch