trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dzmitry
VIP
9
12
followers
Poland
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
104
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Guardians of the Galaxy
96,248 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,772 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,828 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,623 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,089 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,196 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,421 votes
7
— Good
72%
Thor
39,284 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
38,956 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
36,955 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,450 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,411 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,742 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,012 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,021 votes
7
— Good
70%
Venom
33,700 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,143 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,123 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,086 votes
7
— Good
82%
Jurassic Park
32,488 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,574 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
30,980 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,177 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,030 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,744 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,706 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,576 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,009 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,170 votes
7
— Good
73%
Cars
26,642 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,726 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,702 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,267 votes
7
— Good
80%
Aladdin
22,920 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,722 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,553 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,322 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,319 votes
7
— Good
68%
Ted
22,307 votes
7
— Good
75%
X-Men
21,972 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,638 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,545 votes
7
— Good
76%
Ice Age
20,613 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,128 votes
7
— Good
74%
Independence Day
19,456 votes
7
— Good
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,655 votes
7
— Good
77%
Black Swan
18,531 votes
7
— Good
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,224 votes
7
— Good
75%
The Lego Batman Movie
17,621 votes
7
— Good
77%
Life of Pi
17,525 votes
7
— Good
62%
2012
16,850 votes
7
— Good
71%
22 Jump Street
16,821 votes
7
— Good
67%
Alice in Wonderland
16,622 votes
7
— Good
67%
The Hangover Part II
16,185 votes
7
— Good
67%
Uncharted
15,996 votes
7
— Good
73%
Hotel Transylvania
15,708 votes
7
— Good
79%
Twelve Monkeys
15,640 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,582 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,522 votes
7
— Good
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,900 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup