Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
stoned102
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
343
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
82%
Deadpool
112,210 votes
7
— Good
80%
Logan
62,151 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
57,646 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
57,236 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,222 votes
7
— Good
79%
John Wick
52,592 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
49,930 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,984 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,199 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,069 votes
7
— Good
79%
Zootopia
45,368 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
43,096 votes
7
— Good
78%
Deadpool 2
42,682 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,842 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,634 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,618 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
41,125 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
40,312 votes
7
— Good
79%
Dune
38,276 votes
7
— Good
72%
Thor
40,064 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,614 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,783 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,961 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
37,252 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,647 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,651 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,927 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
36,406 votes
7
— Good
80%
Knives Out
33,576 votes
7
— Good
80%
Gone Girl
33,495 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
34,296 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,965 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,655 votes
7
— Good
70%
Venom
34,397 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
32,225 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,560 votes
7
— Good
82%
V for Vendetta
30,790 votes
7
— Good
77%
The Accountant
31,297 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,012 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,597 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,978 votes
7
— Good
71%
World War Z
30,247 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,693 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,576 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
28,265 votes
7
— Good
81%
Top Gun: Maverick
26,119 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,790 votes
7
— Good
81%
1917
25,435 votes
7
— Good
77%
Zombieland
26,016 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,815 votes
7
— Good
77%
Skyfall
24,625 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
25,168 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
24,616 votes
7
— Good
75%
Sicario
24,386 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,139 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,540 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,817 votes
7
— Good
70%
Minions
24,868 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,854 votes
7
— Good
69%
Black Widow
24,553 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch