trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
N'Delamiko Bey
24
followers
Atlanta
50
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
Rated At
2021-01-01T00:00:00Z
2021-12-31T23:59:59Z
30
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Attack on Titan
14,303 votes
9
— Superb
81%
For All Mankind
4,543 votes
9
— Superb
79%
The Promised Neverland
2,400 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,135 votes
9
— Superb
81%
Dr. Stone
2,057 votes
9
— Superb
82%
Warrior
2,008 votes
9
— Superb
80%
Toradora!
1,898 votes
9
— Superb
78%
Tokyo Revengers
1,019 votes
9
— Superb
80%
Horimiya
963 votes
9
— Superb
77%
The Ancient Magus' Bride
701 votes
8
— Great
81%
86: Eighty Six
672 votes
9
— Superb
83%
Fruits Basket
646 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Nana
593 votes
9
— Superb
83%
Given
576 votes
9
— Superb
80%
Yona of the Dawn
568 votes
8
— Great
70%
Scum's Wish
374 votes
8
— Great
78%
Snow White with the Red Hair
371 votes
8
— Great
76%
Carole & Tuesday
325 votes
9
— Superb
82%
Chihayafuru
301 votes
9
— Superb
63%
7SEEDS
228 votes
8
— Great
72%
The Saint's Magic Power Is Omnipotent
224 votes
8
— Great
69%
Kuromukuro
204 votes
8
— Great
69%
Devils' Line
202 votes
7
— Good
64%
Eden
199 votes
8
— Great
68%
Fena: Pirate Princess
175 votes
8
— Great
75%
Paradise Kiss
149 votes
8
— Great
69%
Koikimo
127 votes
8
— Great
63%
Cagaster of an Insect Cage
97 votes
8
— Great
65%
Anonymous Noise
69 votes
8
— Great
74%
Hyperventilation
37 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2021-01-01T00:00:00Z2021-12-31T23:59:59Z