trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Maggie Miles
3
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
109
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
61,076 votes
10
— Bazinga!
85%
Friends
41,428 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,976 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,934 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,136 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,037 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,088 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,277 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,733 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,470 votes
5
— Meh
84%
Hannibal
15,089 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,671 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,505 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,237 votes
6
— Fair
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,219 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,841 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Moon Knight
9,602 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Criminal Minds
9,236 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Marvel's Iron Fist
8,806 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,532 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hawkeye
8,133 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,422 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,274 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Marvel's The Defenders
7,150 votes
6
— Fair
79%
Legion
6,968 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,923 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,919 votes
7
— Good
85%
Naruto Shippuden
6,756 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,581 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,191 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,018 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sandman
5,937 votes
9
— Superb
75%
Young Sheldon
5,896 votes
10
— Totally Ninja!
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,828 votes
7
— Good
72%
Scorpion
5,303 votes
6
— Fair
64%
Ms. Marvel
5,090 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,075 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hawaii Five-0
5,019 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
4,996 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Charmed
4,751 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Shadowhunters
4,316 votes
10
— Totally Ninja!
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,689 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Married... with Children
3,448 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,301 votes
9
— Superb
71%
The Gifted
3,044 votes
7
— Good
79%
The Tudors
2,980 votes
6
— Fair
80%
One Tree Hill
2,904 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Marvel's Runaways
2,698 votes
6
— Fair
69%
CSI: Miami
2,064 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Dominion
1,921 votes
5
— Meh
64%
Cursed
1,837 votes
4
— Poor
71%
Percy Jackson and the Olympians
1,754 votes
8
— Great
74%
The Nanny
1,670 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Go On
1,460 votes
7
— Good
85%
Vincenzo
1,194 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Digimon: Digital Monsters
968 votes
8
— Great
80%
Sailor Moon
919 votes
7
— Good
73%
The Hot Zone
630 votes
9
— Superb
79%
The Addams Family
623 votes
8
— Great
66%
The Odd Couple
540 votes
4
— Poor
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup