Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Suzuha
2
Followers
3
Following
Székesfehérvár, Fejér
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Se7en
35,542 votes
7
— Good
82%
The Handmaiden
6,294 votes
7
— Good
75%
Battle Royale
6,004 votes
7
— Good
71%
Death Note
1,388 votes
7
— Good
70%
Death Note: The Last Name
856 votes
7
— Good
62%
Death Note: L Change the World
455 votes
7
— Good
74%
Nana
192 votes
7
— Good
70%
Cyborg She
153 votes
7
— Good
76%
Sky of Love
143 votes
7
— Good
77%
Love and Honor
100 votes
7
— Good
76%
Rent-a-Cat
61 votes
7
— Good
60%
The Incite Mill
56 votes
7
— Good
66%
Moon Child
48 votes
7
— Good
76%
Teiichi: Battle of Supreme High
35 votes
7
— Good
70%
The Last Promise
10 votes
7
— Good
64%
Tomorrow's Joe
20 votes
7
— Good
71%
La La La at Rock Bottom
14 votes
7
— Good
70%
Asuka e, Soshite Mada Minu Ko e
1 vote
7
— Good
74%
Rinco's Restaurant
9 votes
7
— Good
55%
Your Fingertips
7 votes
7
— Good
70%
Honto ni Atta Kowai Hanashi: Summer Special 2011
1 vote
7
— Good
64%
Tokyo Tower
11 votes
7
— Good
60%
Arigato, Okan
3 votes
7
— Good
61%
Dance, Subaru!
6 votes
7
— Good
58%
Snow Prince
6 votes
7
— Good
60%
Eight Ranger
4 votes
7
— Good
57%
Gymnasium Baby
5 votes
7
— Good
56%
Drucker in the Dug-Out
3 votes
7
— Good
40%
Shaken BABY!
2 votes
7
— Good
42%
Persona
5 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch