trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Svaren
0
followers
My Home!
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,737 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
40,007 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,780 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,852 votes
4
— Poor
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,221 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,942 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,224 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,291 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,284 votes
9
— Superb
76%
Cruella
14,271 votes
8
— Great
82%
The Princess Bride
12,033 votes
7
— Good
68%
The Northman
11,094 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
Death on the Nile
9,590 votes
4
— Poor
64%
Leave the World Behind
7,931 votes
4
— Poor
72%
The Last Duel
7,814 votes
6
— Fair
71%
Last Night in Soho
7,331 votes
4
— Poor
71%
Step Brothers
7,300 votes
7
— Good
76%
Labyrinth
5,363 votes
5
— Meh
65%
Malignant
4,893 votes
3
— Bad
74%
Willow
4,345 votes
9
— Superb
64%
The Last Voyage of the Demeter
3,704 votes
3
— Bad
70%
The 13th Warrior
3,369 votes
8
— Great
72%
The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
2,092 votes
6
— Fair
70%
The Money Pit
1,901 votes
7
— Good
70%
Pretty in Pink
1,882 votes
4
— Poor
74%
Better Off Dead...
1,296 votes
7
— Good
66%
The Last King
516 votes
7
— Good
60%
The Beast Must Die
108 votes
1
— Weak Sauce :(
53%
The Night Sitter
81 votes
1
— Weak Sauce :(
92%
The Making of Sons of Anarchy
10 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup